Registrace do oddílu v roce 2022

Vážení rodiče,

v letošním roce se jako každý rok na začátku roku platí registrační poplatky za členy skautských oddílů. V rámci zmíněného registračního poplatku je za Vaše dítě placeno pojištění, jsou z něj dofinancovávány skautské aktivity a projekty a je částečně dotován provoz ústředí Junáka. Ústředí Junáka zajišťuje pro jednotlivé oddíly nenahraditelný přínos od metodického, projektového přes propagační až po finanční. Daří se tak každoročně čerpat finanční prostředky z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které dosahují téměř výše registračního poplatku a které jsou využívány při opravách a vybavování táborové základny jakožto i při financování některých provozních nákladů. Součástí poplatku je také rozesílání skautského časopisu 5x ročně přímo do schránky, a to rozlišené dle věkových kategorií.

V roce 2022 činí výše registračního poplatku 400,- Kč (stejná výše jako v minulém roce) a je jí potřeba uhradit nejpozději do 18.2.2022. Platbu zašlete na účet střediska č. 1901317309/0800. S případnými dotazy a nejasnostmi se obracejte na níže uvedené kontakty.

Jan Dvořák

Vedoucí Jesenické devítky